Delegacja Tadjikistanu w Warszawie
2008-07-08

W dniach 23.06. - 07.07.2008r. Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A. gościło 2- osobową delegację z Tadjikistanu. Delegacja przyjechała do Warszawy w celach szkoleniowych i kulturalnych.

W celach szkoleniowych, w siedzibie Muzeum Geodezyjnego WPG S.A. zostało przeprowadzone szkolenie obejmujące zakres oprogramowania Erdas Imagine i Leica Photogrammetry Suite. Szkolenie przeprowadziła firma Geosystems wraz z pracownikami pracowni P-32 WPG S.A. Delegacja zwiedziła również wiele zabytków Warszawy i Krakowa, spacerowała po Starym Mieście, Wilanowie, Łazienkach. Odwiedziła Muzum Historyczne m.st. Warszawy, Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego, Pałac Kultury i wysłuchała koncertu w Filharmonii Narodowej.