SPOTKANIE W WARSZAWSKIM PRZEDSIĘBIORSTWIE GEODEZYJNYM S.A. W MUZEUM GEODEZJI WPG S.A. - 14.02.2013
2013-02-14

W Muzeum Geodezji WPG S.A.  odbyło się spotkanie szkoleniowe nt.: „Zmiana granic miasta Moskwa, Mundial 2018, budowa energetyki jądrowej, rewitalizacja gospodarki komunalnej miast i osiedli w federacji Rosyjskiej – szansą na współpracę firm Polskich i Rosyjskich„. Tematykę zaprezentował: Prof. dr Włodzimierz Nikołajewicz PONOMARIEW zastępca Dyrektora Instytutu Problemów Bezpiecznego Rozwoju Energetyki Jądrowej, Akademii Nauk Federacji Rosyjskiej, Wiceprezydent Asocjacji Stroitielej  Rosiji. Organizatorami byli: Fundacja Wszechnicy Budowlanej, Klaster EUROPOLBUDATOM i Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A. Uczestnicy spotkania mieli okazję   do   zapoznania  się  z   działalnością  firmy  oraz  obejrzenia  zbiorów  w Muzeum   Geodezji   WPG S.A.